Ліверпуль розгромив Рейнджерс, пропустивши першим: дивитись відео голів

another languages: en ru

"Ліверпуль" здобув надупевнену перемогу над "Рейнджерс" - 7:1 у матчі четвертого туру Ліги Чемпіонів.

Цікаво, що саме шотландці відкрили рахунок у цьому поєдинку. На 17-й хвилині господарі перехопили м'яч на чужій половині поля і швидко довели його до Ерфілда, котрий завдав влучного удару у кут воріт. Це - перший гол "Рейнджерс" у груповому раунді Ліги Чемпіонів цього сезону.

Відігрався "Ліверпуль" швидко. За сім хвилин після навісу Цимікаса від кутового Фірміно на ближній стійці випередив Таверньє і вразив верхній кут воріт. А на 55-й хвилині Фірміно оформив дубль. Після пасу Гомеса бразилець в дотик пробив повз кіпера. До речі, це перші голи бразильця у поточному розіграші ЛЧ.

Потому забив Нуньєс. Карвалью віддав на Фірміно, який елегантним пасом надав можливість Дарвіну вразити дальній кут.

Відразу після цього Нуньєс поступився місцем на поле Салаху. Єгиптянин взяв якийсь час на розігрів, а потім за сім хвилин оформив хет-трик. Спочатку Мо самотужки виборов м'яч у Баришича у штрафному і з гострого кута прошив Макгрегора. Згодом Жота віддав м'яч Мохамеду і той з лінії штрафного знову вразив ворота. А буквально в наступній атаці гостей Жота вдруге асистував Салаху, який закрутив м'яч повз Макгрегора так, що той від стійки влетів у ворота.

Крапку в цьому поєдинку на 87-й хвилині поставив Еліотт. Салах віддав на Жоту, той далі на Елліота, який вразив ворота. Перший гол для Харві в Лізі Чемпіонів, третій асист в матчі для Жоти. Але довелось почекати майже хвилину рішення VAR. Еліот і пальці хрестиком тримав і хрестився. Та згодом усі "червоні" раділи, коли гол зарахували, особливо автор забитого м'ячу і Юрген Клопп. 7:1 - давно так не тішили своїх шанувальників гравці "Ліверпуля".

2022-23, Ліга Чемпіонів

Рейнджерс - Ліверпуль 1:7 (1:1)
Голи: Ерфілд, 17 (1:0); Фірміно, 24 (1:1); Фірміно, 55 (1:2); Нуньєс Д., 66 (1:3); Салах, 75 (1:4); Салах, 80 (1:5); Салах, 82 (1:6); Еліотт Х., 87 (1:7)

Рейнджерс: Макгрегор А.; Баришич Б.; Голдсон (Кінг Л., 45); Таверньє; Девіс Б.К.; Ерфілд; Ландстрем; Джек Р. (Девіс С., 60); Кент Р. (Райт С., 77); Сакала (Матондо, 77); Чолак А. (Морелос, 77)
Запасні: Дівайн А.; Маклафлін Д.; Маккрорі Р-і; Їлмаз Р.; Сендс; Тіллман М.

Ліверпуль: Алісон; Фабінью; Цимікас (Робертсон Е., 68); ван Дейк; Гомес; Конате І. (Мілнер, 79); Фірміно (Жота, 72); Гендерсон (Тьяго Алькантара, 67); Карвалью Фа.; Еліотт Х.; Нуньєс Д. (Салах, 67)
Запасні: Келлехер; Адріан; Байчетич; Філліпс Н.

15:12
1 гол у 37 матчах за клуб та рекордний хет-трик за збірну: знайомимося з Айзеком Прайсом із Північної Ірландії
14:56
Від Тухеля чекають перемоги на ЧС-2026
14:43
Тренер Довбика напередодні матчу з Інтером: Я не заражений негативом
14:30
НБА. Дуель команд Леня та Михайлюка залишилася за Ютою, але де Свят?
12:29
FAVBET Team зіграли у благодійному турнірі від Petr1k, на якому було зібрано більше півмільйона гривень
08:53
Команда Луческу продовжує йти без втрат: дивитися відеоогляд матчу Литва - Румунія
08:40
Іспанія жорстко поставила Сербію на місце: дивитися відеоогляд матчу Ліги націй
08:15
Як Польща ожила і повернулася: дивитися відеоогляд матчу з Хорватією
08:00
Головне за день: струс Гуцуляка, звільнення Фергюсона, звинувачення Мбаппе та інші новини

15 жовтня

21:18
Томас Тухель очолить збірну Англії
19:50
Де дивитись останній матч молодіжної збірної України у відбірному турнірі Євро-2025 (U21)