Чорноморець та Інгулець не виявили сильнішого

another languages: ru

Футбол повернувся до Одеси - "Чорноморець" провів матч третього туру УПЛ проти "Інгульця" на своєму рідному стадіоні. Поки що без глядачів - в умовах воєнного стану це неможливо.

Обидві команди не кращим чином розпочали сезон і розраховували перервати серію невдач. Спочатку вагомішими виглядали аргументи гостей. Що й вилилося у гол Запорожця, який відкрив рахунок на 32-й хвилині. Ніхто не завадив футболісту "Інгульця" промчатися правим флангом, увійти до штрафного майданчика і потужно пробити в дальній кут - 0:1.

"Чорноморець" не відразу взявся виправляти ситуацію. Після перерви Роман Григорчук вносив корективу у гру та склад, але все одно моменти біля воріт "Інгульця" виникали не часто. Найкращий з них упустив на 65-й хвилині Брагару - Паламарчук витяг м'яч із далекого нижнього кута. Однак кутовий привів до голу. Це Джеймс головою замкнув навіс із правого флангу – 1:1.

2022-23, Чемпіонат України

Чорноморець - Інгулець 1:1 (0:1)
Голи: Запорожець Є., 32 (0:1); Джеймс М., 66 (1:1)

Чорноморець: Непогодов; Джеймс М. (Войтіховський, 71); Селін; Єрмаков; Брагару; Юсов (Кравченко С., 46); Салюк (Штогрін А., 46); Політило; Плакса; Філі (Гладкий, 58); Наумець (Кузик, 58)
Запасні: Варакута; Паст; Суханов С.; Бобко; Литвиненко І.; Путря
Попередження: Юсов 22; Салюк 44; Брагару 63

Інгулець: Паламарчук О.; Клименко В. (Сітало А., 74); Кучеренко О.; Нагієв; Саків; Ченбай; Павлов; Коробенко; Козак О. (Смоляков, 74); Запорожець Є. (Марусiч, 82); Блізніченко В. (Одарюк, 67)
Запасні: Кучер Д.; Поспєлов; Резепов; Сидоренко В.Р.

17:14
Хав'єр Тебас очолив повстання проти Інфантіно: Клубний Чемпіонат Світу висить на волосині
15:12
1 гол у 37 матчах за клуб та рекордний хет-трик за збірну: знайомимося з Айзеком Прайсом із Північної Ірландії
14:56
Від Тухеля чекають перемоги на ЧС-2026
14:43
Тренер Довбика напередодні матчу з Інтером: Я не заражений негативом
14:30
НБА. Дуель команд Леня та Михайлюка залишилася за Ютою, але де Свят?
12:29
FAVBET Team зіграли у благодійному турнірі від Petr1k, на якому було зібрано більше півмільйона гривень