Жіноча збірна України здобула перепустку на Всесвітні пляжні Ігри 2023

Додано:
Джерело: terrikon.com
another languages: ru

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу провела третій матч у відборі до Всесвітніх пляжних ігор 2023 року. Після поразки в першому поєдинку від Швейцарії (3:5) і сенсаційної перемоги над чемпіонками попередніх Ігор іспанками (2:1) у вирішальному для себе матчі в групі В українки впевнено розібрались із Швецією.

В першому періоді відзначились Сніжана Воловенко та Юлія Дехтяр. У другій 12-хвилинці Юлія Дехтяр оформила дубль. Також відзначилась Мирослава Випасняк, на що скандинавки відповіли лише одним голом. В заключному періоді команди вражали ворота по одному разу. В нашій команді це зробила Анастасія Кліпаченко. У підсумку 5:2 — перемога українок.

Цей успіх дозволив жіночій збірній України набрати шість очок і вийти до півфіналу турніру, що автоматично забезпечує нашій команді путівку на Всесвітні пляжні ігри, які відбудуться із 6-го до 12 серпня 2023 року на Балі в Індонезії.

Всесвітні пляжні ігри 2023 року. Жінки. Кваліфікація. Група В
Україна — Швеція — 5:2
Голи: Воловенко (6), Дехтяр (11, 23), Випасняк (24), Кліпаченко (28) — Кайса (19), Тува (32)
Україна: Терех, Воловенко, Дехтяр, Костюк, Василюк, Кліпаченко, Кирильчук, Крамна, Дубицька, Випасняк, Тихонова

Відзначимо, що, крім збірної України, путівки на Всесвітні пляжні ігри 2023 року від Європи вже вибороли команди Англії та Італії. За вакансію, що залишилася, посперечаються збірні Іспанії та Швейцарії.

Додамо, що чинними переможцями Всесвітніх пляжних ігор є команди Бразилії (у чоловіків) та Іспанії (у жінок), які здобули титули 2019 року в Катарі.