Моурінью: Травма Дзаніоло? Сльозами горю не допоможеш

another languages: ru

Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью поділився емоціями після перемоги свого клубу в матчі 2-го туру Серії А з «Кремонезе» (1:0) .

- Перші 20-25 хвилин у нас були моменти. Потім проти нас заграла справжня команда, компліменти супернику та тренеру, він молодець. Дуже добре організована команда зі своїм стилем. Компліменти також арбітру, суддівство хороше. Ми не змогли вирішити результат зустрічі у першому таймі, а якщо не забиваєш, все ускладнюється.

Ми могли все вирішити у перші 20 хвилин. Ми замінили Ніко на Ель-Шаараві надто рано, зазвичай це пізніше відбувається. Але зрештою все закінчилося добре, команда відпрацювала. Другий матч виграємо 1-0. Чи стурбований я? Ні. Теммі, Паоло та Ніко ще назабивають. Дзаніоло трохи пропустить, але нічого.

Травма Дзаніоло? Це життя. Сльозами горю не допоможеш. Будуєш стратегічні плани, а потім втрачаєш двох сильних гравців. Але це футбол, таке трапляється. Ми маємо дивитися вперед.

24 липня

15:26
Чемпіон Португалії Спортинг ледь не втратив перемогу у спарингу із Севільєю: дивитись огляд матчу