Левандовський та Фаті приносять Барселоні перемогу над Реалом Сосьєдад

another languages: en ru

Уболівальникам "Барселони" не довелося довго чекати на першу перемогу своєї команди в нинішньому сезоні. У поєдинку другого туру Ла Ліги підопічні Хаві розгромили у гостях "Реал Сосьєдад" - 4:1.

Каталонці відкрили рахунок у першій же атаці, коли Бальде знайшов пасом у штрафному майданчику Левандовського, а той у дотик відправив м'яч у сітку, забивши свій перший м'яч в іспанському чемпіонаті. Щоправда, вже за п'ять хвилин господарі відігралися. Де Йонг втратив м'яч у центрі поля, чим скористався суперник - Ісак увірвався до штрафного майданчика і з невеликим рикошетом відправив м'яч над Тер Штегеном у ворота - 1:1.

Ударною для "Барселони" виявилася 15-хвилинка у другому таймі, а ключовим - вихід на поле Ансу Фаті. Вже за дві хвилини після появи на полі юний талант "синьо-гранатових" видав геніальний пас п'ятою на Дембеле, який вдруге вивів "Барсу" вперед. Ще за три хвилини Фаті асистував Левандовському. Ну а на 79-й хвилині поляк повернув "борг", віддавши гольовий пас (і теж п'ятою!) вже на самого Фаті.

4:1 - ефектна перемога "Барселони".

2022-23, Чемпіонат Іспанії: Турнірна таблиця

2022-23, Чемпiонат Іспанії

Реал Сосьєдад - Барселона 1:4 (1:1)
Голи: Левандовські Р., 1 (0:1); Ісак, 6 (1:1); Дембеле У., 66 (1:2); Левандовські Р., 69 (1:3); Фаті, 79 (1:4)

Реал Сосьєдад: Реміро; Ле Норман; Елустондо (Горозабель, 78); Муньос А.; Субельдія І.; Мендес Б.; Меріно (Каррікабуру, 78); Давід Сільва (Туррьєнтес, 71); Субіменді; Кубо Т. (Чо М-А., 71); Ісак (Наварро Ро., 71)
Запасні: Субіаурре; Пачеко Х.; Гевара; Ільярраменді; Оласагасті; Барренечеа
Попередження: Елустондо 21; Ле Норман 41

Барселона: Тер Штеґен; Крістенсен А.; Гарсія Е.; Бальде Ал. (Рафінья, 64); Араухо Р.; де Йонг Ф. (Роберто С., 84); Гаві (Кесс'є, 85); Торрес Ф. (Фаті, 64); Педрі; Левандовські Р.; Дембеле У. (Альба Ж., 71)
Запасні: Тенас; Пенья І.; Піке; П'янич; Депай; Обамеянг
Попередження: Араухо Р. 51

16 жовтня

17:33
Флоріан Вірц травмував кісточку під час матчу за збірну
17:14
Хав'єр Тебас очолив повстання проти Інфантіно: Клубний Чемпіонат Світу висить на волосині
15:12
1 гол у 37 матчах за клуб та рекордний хет-трик за збірну: знайомимося з Айзеком Прайсом із Північної Ірландії
14:56
Від Тухеля чекають перемоги на ЧС-2026
14:43
Тренер Довбика напередодні матчу з Інтером: Я не заражений негативом
14:30
НБА. Дуель команд Леня та Михайлюка залишилася за Ютою, але де Свят?
12:29
FAVBET Team зіграли у благодійному турнірі від Petr1k, на якому було зібрано більше півмільйона гривень