Ліверпуль знову втрачає очки і відстає від Манчестер Сіті вже на чотири очки

Додано:
another languages: en ru

Якщо план на сезон у тому, щоб дати на старті фору "Манчестер Сіті", то "Ліверпуль" зі своїм завданням чудово справляється. Це, зрозуміло, іронія. А на практиці - "червоні" не можуть перемогти у другому матчі поспіль, даючи "містянам" фору.

У домашньому поєдинку проти "Крістал Пелас" команді Юргена Клоппа явно не вистачало якогось "вогника". І навіть гол Заха господарів не розбудив. А лідер "Крістал Пелас", тим часом, уникнув офсайду і реалізував вихід віч-на-віч.

0:1 - не той результат, який повинен ставити в глухий кут команду з таким атакуючим та ігровим потенціалом, як "Ліверпуль". Але ще одна неприємність сталася з "червоними" на початку другого тайму, коли не впорався з нервами Дарвін Нуньєс, який залишив команду у меншості. Цікаво, що лише за три хвилини "Ліверпуль" таки зрівняв рахунок. Діас взяв гру на себе, змістився з лівого флангу в центр і пробив у дальній кут.

І на цьому все. Напівмомент був у Салаха. Але свій шанс мав й "Крістал Пелас", коли штанга врятувала господарів після удару Заха. А загалом, нічия – закономірний результат.

2022-23, Чемпіонат Англії

Ліверпуль - Крістал Пелас 1:1 (0:1)
Голи: Заха, 32 (0:1); Луїс Діас, 61 (1:1)

Ліверпуль: Алісон; Філліпс Н. (Гомес, 64); Фабінью; Робертсон Е. (Цимікас, 63); ван Дейк; Александер-Арнольд; Мілнер (Гендерсон, 64); Еліотт Х. (Карвалью Фа., 80); Салах; Нуньєс Д. (до 58); Луїс Діас
Запасні: Адріан; ван ден Берг С.; Байчетич; Кейта Н.
Попередження: Луїс Діас 40; Цимікас 93
Вилучення: Нуньєс Д. 58'

Крістал Пелас: Гвайта; Дж. Ворд; Шлупп (Олісе, 88); Мітчелл Т. (Річардс Кр., 79); Клайн; Гехі; Андерсен Й.; Езе (Мілівоєвич, 79); Заха; Дукур Ш.У. (Г'юз В., 79); Дж. Аю (Едуар О., 64)

15:12
1 гол у 37 матчах за клуб та рекордний хет-трик за збірну: знайомимося з Айзеком Прайсом із Північної Ірландії
14:56
Від Тухеля чекають перемоги на ЧС-2026
14:43
Тренер Довбика напередодні матчу з Інтером: Я не заражений негативом
14:30
НБА. Дуель команд Леня та Михайлюка залишилася за Ютою, але де Свят?
12:29
FAVBET Team зіграли у благодійному турнірі від Petr1k, на якому було зібрано більше півмільйона гривень