Динамо перемагає у Стамбулі та виходить до наступного раунду Ліги чемпіонів!

Додано:
another languages: ru

Київське "Динамо" успішно пройшло другий раунд кваліфікації Ліги чемпіонів, обігравши в гостях турецький "Фенербахче" - 2:1.

Український клуб, як свідчить статистика, найчастіше вибував із єврокубків, якщо перша домашня гра завершувалася без забитих м'ячів. До того ж, війна і, як наслідок, відсутність ігрової практики ніяк не дозволяли назвати "Динамо" фаворитом матчу в Стамбулі. Залишалося сподіватися на тактичну хитрість Мірчі Луческу, який добре знайомий із турецьким клубним футболом. І характер – без нього нікуди.

"Динамо" витримало натиск суперника у першому таймі та дебюті другої половини гри, коли Бущану не раз доводилося демонструвати свою реакцію та стрибучість. А потім киян ще "виручив" Юксек, який на 53-й хвилині залишив "Фенербахче" у меншості.

Вже за чотири хвилини "Динамо" відкрило рахунок. Циганков віддав на Кенджьору, той, вже у штрафному майданчику, прокинув м'яч повз захисника і від лицьової покотив під удар Буяльському - 1:0!

Зрозуміло, що туркам не було чого втрачати, і господарі пішли великими силами вперед, продовжуючи обстрілювати ворота Бущана. Найкращий шанс зрівняти рахунок був у Валенсії, який пробивав із 11-метрової позначки після фолу Попова. Але удар вийшов нехитрим – прямо по центру, – і Бущан ногами відбив м'яч.

Жезуш відверто пішов ва-банк, змінюючи захисників на атакуючих гравців. І на 88-й хвилині це принесло успіх. Тиск, який "Фенербахче" чинив на "Динамо", призвів до того, що Бущан не дотягнувся до м'яча після подачі з кутового, а Салаї безперешкодно відправив м'яч головою в сітку - 1:1.

І на цьому "Фенербахчі"... кинув атакувати. Весь екстратайм "Динамо" володіло м'ячем та ініціативою, а господарі усією командою зосередилися на своїй половині поля. На щастя для нас до пенальті турки не дотягнули. На 114-й хвилині Вівчаренко прострілив ліворуч, а Караваєв у дотик відправив м'яч у ворота – 2:1 на користь "Динамо"!

Наступним суперником киян стане австрійський "Штурм". У першому матчі у ролі господарів виступлять підопічні Мірчі Луческу, які, нагадаємо, свої домашні поєдинки проводять у Польщі.