Мемфіс Депай вирвав для Нідерландів перемогу над Уельсом

another languages: en ru

Уельс був за крок від того, щоб відібрати перемогу у Нідерландів у матчі Ліги Націй, але не протримався буквально хвилину до фінального свистка.

"Помаранчеві" вже до середини першого тайму вели у два м'ячі завдяки точним ударам Ланга та Гакпо, а гості відповіли їм своїм голом на 27-й хвилині. В результаті рахунок 2:1 тримався до 92-ї хвилини, коли Гарет Бейл зумів зрівняти і, здавалося б, здобути для своєї команди очко. Але Нідерланди не здалися і відразу забили ще раз зусиллями Депая, вирвавши перемогу, яка принесла їм перше місце у групі A4.

Ліга Націй УЄФА 2022-2023

Нідерланди - Уельс 3:2 (2:1)
Голи: Ланг Н., 17 (1:0); Гакпо, 23 (2:0); Джонсон Б-н, 27 (2:1); Бейл, 90 (пенальті) (2:2); Депай, 90 (3:2)

Нідерланди: Janssen V. (Депай, 73); Сіллессен; Мартінс Інді; Хатебур (Дюмфріс, 46); Маласія; де Лігт; Тезе (де Врей, 46); Коопмейнерс Т.; де Йонг Ф.; Ланг Н. (Бергейс, 73); Гакпо
Запасні: Схерпен; Флеккен; Блінд; Тіль Г.; Схаутен; Бергвейн; Веггорст; Классен Д.
Попередження: Мартінс Інді 21; Коопмейнерс Т. 32

Уельс: Геннессі; Родон (Гантер, 67); Мефам; Девіс Б.; Сміт М-ю (Ремзі, 63); Ампаду; Бьорнс (Робертс К., 46); Джеймс Д. (Бейл, 70); Джонсон Б-н; Вілсон Г.; Томас С.

08:53
Фестиваль Ференцвароша, хет-трик Джеко, провал Андорри: усі вівторкові результати Ліги чемпіонів