Польща вириває перемогу на старті Ліги націй

Джерело: Ліга націй
another languages: en ru

Збірна Польщі здобула вольову перемогу у стартовому матчі нового сезону Ліги націй. Полякам певною мірою пощастило з календарем - у першій грі "біло-червоним" протистояла збірна Уельсу, яка зараз усіма думками у вирішальному матчі за путівку на ЧС-2022. Саме тому з поляками не зіграли гравці основи, включаючи Гарета Бейла.

Але і без них гості виглядали досить непогано і не раз загрожували воротам Грабара. Щоправда, найгостріші моменти до перерви створили все ж таки господарі. Спочатку Левандовскі протягнув м'яч ліворуч, увійшов у штрафний майданчик і пробив низом у дальній кут - голкіпер врятував збірну Уельсу. А незадовго до кінця першого тайму Букс не зміг замкнути простріл з лівого флангу.

Тим часом, у дебюті другої половини гості відкрили рахунок. Вільямс наважився на удар метрів із 20-ти, а воротар поляків явно проспав цей момент – 0:1.

На те, щоб відігратися, "біло-червоним" знадобилося 20 хвилин. Каміньський отримав м'яч у районі лівого кута штрафного майданчика і пробив з-під захисника у дальній нижній кут. Хеннессі, який замінив у перерві Уорда, лише поглядом провів м'яч.

А за п'ять хвилин до фінального свистка господарі вирвали перемогу. Захисник блокував удар Левандовського, але м'яч рикошетом відскочив до Свідерського, який у дотик уразив вже порожні ворота збірної Уельсу – 2:1 на користь поляків.

Ліга Націй УЄФА 2022-2023. Ліга A. Група A4.

Польща - Уельс - 2:1 (0:0)
Голи: Вільямс Дж-н, 52 (0 : 1); Каміньський Я., 72 (1 : 1); Швідерський, 85 (2 : 1)
Польща: Грабара, Беднарек, Крихов'як (Гросицький, 81'), Глік, Берешинський, Пухач (Залевський, 74'), Гуральський (Каміньський Я., 60'), Кліх (Журковський, 60'), Зелінський П., Букса (Швідерський, 74'), Левандовські Р.
Уельс: Ворд Д. (Геннессі, 46'), Гантер, Мефам, Норрінгтон-Девіс, Сміт М-ю, Моррелл, Вільямс Дж-н (Томас С., 77'), Джеймс Д. (Матондо, 46'), Левітт, Бьорнс (Вільямс Н., 62'), Мур Кі. (Харріс М., 46')
Попередження: Берешинський, 61 - Моррелл, 29, Норрінгтон-Девіс, 75.

17:32
Владислав Кабаєв: Думаю, вболівальники бачили, з якими емоціями ми вийшли на поле
15:26
Чемпіон Португалії Спортинг ледь не втратив перемогу у спарингу із Севільєю: дивитись огляд матчу