20:33

Небезпечно пробив по воротах Брюге Лофтус-Чик. Лише трохи не влучив у площину

40
20:30

Червона картка. Брюгге. Онедіка. Цваер подивився повтор, підізвав капітанів команд, пояснив ситуацію і вилучив гравця Брюгге. Трьома хвилинами раніше Оньєдіка атакував суперника прямою ногою з можливістю нанесення травми і таки наступив гравцеві Мілана на ногу. Обійшлося без травми, але могло бути й гірше

37
20:25

Понад хвилину VAR перевіряв Оньєдіку на потернціальну червону картку. цваер пішов дивитися сам

34
20:22

Гол. Мілан. Пулишич. І це сухий лист. Пулішич забиває з кутової позначки закрутивши м'яч прямо в сітку воріт

31
20:18

Тепер Меньян виручає Мілан після удару Цоліса з гострого кута метрів з 10-ти

28
20:15

Міньоле виручив Брюгге після удару Пулішича. Кут був досить гострий, але удар в американця вийшов потужним

26
20:13

Габбіа після розіграшу кутового небезпечно пробив по воротах Брюгге

23
20:11

Жовта картка. Брюгге. Яшарі. Цваер карток не шкодує. Фол проти Єрнандеса тягнув на усне попередження

20
20:08

Жовта картка. Брюгге. Сейс. За фол против Мораты. І це не перший раз, коли збивають іспанця

19
20:06

Мілан провів затяжну атаку. Все закінчилося масою безглуздих передач і втратою м'яча Фофаною

15
20:03

Фофана наважився на дальній удар. Вийшло досить небезпечно, м'яч розминувся з воротами всього на пару метрів

13
20:01

Мілан намагається перехопити ініціативу після того, як біля його воріт виникли два небезпечні моменти

8
20:00

Після кутового у виконанні Яншарі, Ордонез пробив з-за меж штрафного Мілана і влучив у поперечину

18:56

Трохи кращі справи у "Брюгге", який до поточного моменту зміг набрати 50% балів. Спочатку бельгійці були розгромлені дортмундською "Боруссією" (0:3), після чого команда Нікі Хаєна переграла австрійський "Штурм" (1:0). Після матчу в Мілані на "Брюгге" очікують ігри з великими командами, а це - "Ювентус" і "Манчестер Сіті". Навіть проти "Астон Вілли", "Спортінга" і "Селтіка" очки буде брати дуже важко, тому успіх у поєдинку з "Міланом" для бельгійців може стати гарною підмогою на майбутнє. Ну а "Мілану" відступати вже ніяк.

18:56

У третьому турі загального раунду Ліги чемпіонів італійський "Мілан" битиметься з бельгійським "Брюгге". Після двох турів команда екстренера "Шахтаря" Паулу Фонсеки має "бублик" у рядку набраних очок, програвши англійському "Ліверпулю" (1:3) і німецькому "Байєру" (0:1). Єдиний м'яч у складі міланців на рахунку Пулішича, і сталося це на третій хвилині від старту поточного раунду турніру. А це 177 хвилин Ліги чемпіонів (не враховуючи доданих у матчах хвилин), впродовж яких "Мілан" забити ніяк не може, маючи у складі таких форфардів, як Мората, Абрахам і Леао.