Чемпіон зазнає поразки вже у другому турі: дивитися відеоогляд матчу Шахтар - Полісся

another languages: en ru

Чемпіон вже у другому турі зазнає першої поразки

Шахтар виходив на свій другий матч УПЛ у гарному настрої після переконливої ​​гостьової перемоги над Ворсклою. Полісся – з багажем невдач у матчах Ліги Конференцій. Але це був дебютний поєдинок в українському чемпіонаті для нового наставника житомирян Імада Ашура, і жереб його звів із чемпіоном.

З перших хвилин було видно, що житомиряни налаштовані серйозно на боротьбу. "Вовки" ввімкнули пресинг і не дали гірникам спокійно тримати м'яч на своїй половині, щоб організувати комбінаційну гру. Пресинг почав давати результати – захист Шахтаря став помилятися, а гравці Полісся – проникали у штрафний майданчик Різника. В одному з епізодів Матвієнко дозволив Пайшао перехопити м'яч і увірватися в штрафний. До удару справа не дійшла, а падіння Пайшао після контакту з Бондарем, розглядалось суддями VAR. «Кримінала» не знайшли.

У середині першого тайму гра часто переривалася через порушення правил. Не обійшлося і без кадрових втрат. Через травми залишили поле Кушніренко та Марлон Гомес. Цікаво, що Степаненко, який замінив бразильця, опинився на газоні через хвилину після жорсткого зіткнення. Але обійшлося.

Загалом до перерви Шахтар виглядав вкрай непереконливо. І, як часто буває в таких ситуаціях, контратаки суперника виглядали набагато гостріше. Після одного з кутових Чеботенко відірвався від опікуна, який пасивно грав проти нього, і переправив м'яч у сітку - 0:1.

У другому таймі Шахтар почав набагато інтенсивніше атакувати. З першої хвилини Маріно Пушич випустив Шведа на правий фланг, а Траоре поміняв на Сікана. Шахтар притиснув Полісся до воріт, але через чверть години матч був перерваний через повітряную тривогу. Вимушена перерва хоч і була невеликою, але, мабуть, більше зіграла на руку Полессю.

Але якщо говорити про заключний відрізок, то він пройшов у постійних атаках гірників. Проте Волинець був на висоті – і в прямому, і в переносному сенсі. Останній момент Шахтар втратив вже у компенсований час, коли голкіпер гостей відбив удар головою Бондаря. Результат – 1:0 на користь Полісся, яке продовжує залишатися реальною грозою Шахтаря.

2024-25, Чемпіонат України

Шахтар - Полісся 0:1 (0:1)
Голи: Чоботенко, 35 (0:1)

Шахтар: Різник Д.; Бондар В.; Конопля; Матвієнко М.; Педріньо А. (Егiнальдо, 62); Бондаренко; Педріньо (Швед М., 46); Судаков; Кевiн (Невертон, 81); Марлон Гомес (Степаненко, 23); Траоре Л.Ш. (Сікан, 46)
Запасні: Фесюн; Азаров І.; Вінісіус Т.; Грам; Франич Б.; Назарина; Глущенко
Попередження: Кевiн 101

Полісся: Волинець; Віалле; Кушніренко (Крушинський, 18); Смоляков; Чоботенко; Бабенко; Михайліченко Б.; Назаренко Ол-р (Лєднєв, 68); Таллес Коста (Шастал, 68); Пайшао (Бристрич, 46); Гуцуляк (Макуана, 73)
Запасні: Кудрик; Поспєлов; Авраменко; Майсурадзе; Матич; Мустафаєв Е.

16:30
Колишній гравець Арсеналу провозив дві сумки наркотиків із Бангкоку.
15:15
Болонья – єврокубковий рекордсмен, ось чому Шахтар не зміг виграти на Ренато Даль`Ара